Vylévám si srdíčko, aneb co mě napadne

Tezz píše knihu.

5. srpna 2011 v 10:24 | Tezzie
No, teď tady toho pravděpodobně nebude moc. Spíše vůbec nic. Včera jsem začala psát knihu, a té se teď docela věnuji. Jedná se o Aileen, ale tak trošku od znova. Tady na blogu budu s Ai pokračovat jako s takovou, jakou jsem tu začala, ale jinak mám v plánu napsat i knihu, která bude, narozdíl od blogu, trochu jiná. Blogová Aileen ani žádná jiná se tu stejně teď nějakou tu dobu neobjeví. Jak už jsem řekla: Nemám noťas. Až knihu dopíšu, což bude min. za měsíc, tak se ozvu.

Tezzie

Klávesnice mi je náhle na míle daleko...

25. července 2011 v 12:59
Jo, po dlouhý době jsem dneska usedla k internetu, a myslela, že něco napíšu. Jen tak jsem koukala do monitoru na logo ,,Facebook", a náhle se v moji, ještě poněkud malé hlavě zrodil nápad. Jen mi chybělo mou myšlenku zrealizovat a abych řekla pravdu, neměla jsem k tomu daleko. Otevřela jsem si Word a začala psát. Vážně jsem měla slova na jazyku a veděla jsem, že se mi to podaří. Začala jsem psát, a když jsem pak koukla na těch pár řádků co jsem napsala, nestačila jsem se divit, a přišlo mi to strašné. Je to divné. Nevím, možná prostě přeháním, protože stejný pocit jsem i měla když jsem si přečetla Aileen, o které jsem si ještě nedávno myslela, že je docela dobrá. Doufám, že se mi snad co nejdříve mé sebevědomí, nebo případně, nápady a slova vrátí. Co více k tomu dodat.
Jasně, a ještě něco; omlouvám se, že jsem se tak, vážně dlouhou dobu neozvala, ale neměla jsem náladu.

Moje nálada, a stejně i tak citlivost klesají... ke dnu.

11. července 2011 v 22:19 | Tez


Poslední dobou, nebo spíš dneska mám nějakou špatnou náladu. Neustále si na mě někdo vylívá vztek, pořád ze mě někdo dělá idiota a hraje si semnou jak s hadrovou panenkou. Celej internetovej svět mě už přestává bavit. Všechno jsem tolerovala. Neřešila jsem, když si ze mě někdo dělal srandu, když mi někdo dal hroznou přezdívku a pak ji rozhlašoval. Říkala jsem si ,,Vždyť je to sranda, je to jen vtip.". Jenže mě už tohle nebaví. Snášet tyhle, naprosto debilní vtipy i posměchy. Mám smysl pro humor, to jo, jenže nechat se ponižovávat, to už fakt ne.
A jako by toho nebylo málo, odnesla to nejem má nálada, ale i citlivost (Nebo jsem fakt taková citlivka, že se rozbrečím už i u Harryho Pottera?). Každopádně, měla bych se vzpamatovat, protože poslední dobou jsem vzteklá, už i na ty, kteří za mou náladu, ani nic jinéh nemůžou. Zítra jedu k babičce na chatu, tak se těším, budu se mít dobře, a snad se moje nálada spraví.:)
 
 

Reklama