Slzy úplňku: 2. Díl

13. srpna 2011 v 23:00 | Tezzie |  Slzy úplňku
  • No, ještě pořád není úvodka, jak jste si mohli všimnout, páč ještě pořád nejsem doma. Zítra bude úvodka stoprocentní, tak se snad nebudete zlobit.
  • Budu ráda za každičký názor a komentář, Tez-zie.
Původně jsem nebyla jedináček, jako tomu bylo dnes. Mívala jsem o čtyři roky starší sestru, Caroline. Caroline byla zrzka, s bledou pletí a skoro černýma očima.
Jednou, když se vyzávavě oblékla, nalíčila a šla do baru, vypadala překvapivě rozzářeně. Všem vykládala, že má mít rande s jedním, moc hezkým klukem a nesmírně se těšila. Celá rodina to brala tak, že jejich dcera dospěla. Vždyť měla šest let. Takovou dobu zde už přebývala a zdálo se, že tohle je první krok k její kariéře a budoucímu životu. Já tenkrát měla rok. Možná jsem byla, jak se u vás říká ,,malá", ale já nikdy jako dítě nevypadala. V té době jsem si mohla brát podobu desetileté dívky.
I přesto, jak moc byli všichni rádi, já tahala svou na povrch patnáctiletou sestru za ruku a prosila ji, ať nikam nechodí, že si s ní chci povídat o Jonas Brothers a Hanně Montaně (No jo, rozum desetiletýho dítěte). Ona však neposlechla. Celá natěšená vyběhla z naší vily a vydala se vstříc osudu.
Následující ráno nepřišla.
To další také ne.
Když nepřišla ani třetí den, všichni si uvědomili, že Caroline se muselo něco stát. Celá rodina ji začala hledat. Po dvou týdech hledání jsme ale objevili ve schránce dopis s podpisem lovců, na němž byla krutá skutečnost napsaná Carolinou krví. I přes veškeré doufání v žert, nebo past, se nakonec ukázalo, že dopis měl pravdu. Nedaleko od baru byl jeden menší stříbrný kamínek. Podle našich instiktů jsme identifikovali, že je to kousek mé sestry. Zbavili ji velkého množství krve, a na místě zabili.
Takhle Caroline trpěla.
Měla jsem v očich tu vzpomínku, jak rodiče chodili pryč a já musela zůstávat doma, jelikož ji šli hledat, jak otevřeli dopis, a další den přišli domů se slzami v očích.
Do čtyř let jsem žila s vymyšlenou historkou, že sestřička odjela se svým ctitelem na dovolenou, poté jsem se však dozvěděla, že Caroline je mrtvá.
Píchlo mě to u srdce. Pomyšlení, že jsem u lidí, kteří mě zbavili jediného sourozence. Že s něma vycházím, a vydávám se za člověka, nebo hůř, za jednoho z nich. Zklamala jsem Caroline a celou svou rodinu.
,,Měla jsem sestru," prohodila jsem, když jsme s Rickem byli sami v kuchyni a on něco servíroval. Měla jsem v něho naprostou důvěru. Byl sice lovec, ale já se do něj za ten měsíc tady taky zamilovala a začala mu věřit.
,,Už nemáš?" zamumlal nepřítomně a dál se věnoval své přítomné práci.
,,Ne," sklonila jsem hlavu abych zakryla svůj výraz. ,,Zabili ji."
,,Lidé?"
,,Ne. Vy, Lovci."
,,Mohli to být jiní lovci." Překvapilo mě, s jakým klidem a jistotou promluvil. Překvapilo mě to natolik, že se ve mě začínal hromadit vztek, silnější, než veškerý smutek.
,,Nemohli!" vykřikla jsem. ,,Byli jste to vy! Napsali jste nám dopis. Podepsaný vaším znakem a.. a...."
Otočil se a přišel ke mě. Sklonil se a pomalu mě obejmul. Dával mi načas, abych ho mohla kdykoliv odstrčit, ale já si ho přitisknula k tělu ještě víc a z očí se mi začaly valit proudy slz. Cítila jsem, jak z jeho těla sálá teplo a z mých očí tečou horké kapky slaných slz. Skvělá kombinace. Políbil mě.
,,Nevěděl jsem o tom."
,,Jo..."
,,Lásko, já si musím ještě něco zařídit ano?" řekl nakonec.
,,Dobře," soulasila jsem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sabí ;) Sabí ;) | Web | 13. srpna 2011 v 23:03 | Reagovat

Takže, super..super! krásnej díl, jsem zvědavá co si musel zařídit, no..uvidíme, nechám se překvapit..superně napsáno,klobouk dolů!!

2 LebenSphase LebenSphase | Web | 14. srpna 2011 v 14:03 | Reagovat

sakra tak dobréé to je a moc krátkééé :(( už teď se těším na další díl doufám že ho tu dáš co nejdřív xP

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama