Aileen - Kapitola 7. - Část 1.

16. srpna 2011 v 20:29 | Tezzie |  Aileen

Divte se! Aileen.:O Mám po ruce notas, no.:D Čorla jsem tetě nabíječku.:DKdyž jsem po dvaceti minutých vylezla z koupelny odreagovaná a převlečená do tílka a kraťas, všimla jsem si Liliné kabelky pohozené na její posteli. Fajn, takže už se vrátila. Podívala jsem se na hodiny. Lil byla pryč více jak dvě hodiny. Divné. Zajímalo by mě, kde byla.
Dallia ještě stále spala. Ta má teda výdrž. Chvíli jsem sledovala tvrdě spící kamarádku a pak jsem uslyšela kroky. Jedna z ostatních tří kamarádek šla sem. Dívala jsem se do futer, a čekala, kdo se v nich objeví. Po chvíli kdy se kroky zdály být stále blíže, tak se ukázala Lil.
,,Aileen!" vykřikla radostně a šla ke mně.
,,Ehm?..." Vydala jsem přiškrceně.
Lil celá zářila, jako nějaká americká stár, která se prochází po červeném koberci s úsměvem. ,,Omlouvám se ti za ráno! Všechno se to na mě nějak sesypalo... Prostě toho na mě bylo moc a já asi chytla hysterickej záchvat. Promiň. Myslela jsem že... že..." Zhroutila se na postel a dala si obličej do dlaní.
,,Že co?" Svým způsobem jsem měla pocit, že Lil mě snad podezírá, že něco mám se Stevenem. Vlastně, nemá s ním žádný vztah, tak nemá právo mě podezírat. Navíc, jak si může bezdůvodně myslet něco takového o mě? No, bezdůvodně, ne tak úplně, ale i přesto, nic s ním nemám. Vždyť jsme se ani nikdy nepolíbili.
,,Měla jsem pocit, že máš něco se Stevenem," vyjekla a dala si ze tváře pryč ruce a podívala se na mě. ,,já vím! Bylo to hloupé, a nejen proto, že jsi má kamarádka, a já bych ti měla věřit." Zarazila mě ještě, než jsem mohla něco dodat.
Nemohla jsem tomu uvěřit, ona si to vážně myslela. Jenom nechápu, jak se přesvědčila, že se Stevenem vážně nejsem.
,,A prostě... Když jsem vyšla z koleje, a šla směrem ke škole, kde jsem myslela že se trochu projdu kolem školy a tak... Tak tam stál Steven. Byl opřenej o školu a držel v ruce cigaretu..."
Docela by mě zajímalo, odkdy Steven kouří.
,,A já šla kolem něj. Byla jsem natolik vzteklá, že jsem se po něm ani nepodívala. A on mě oslovil, a zeptal se co se děje a nějak jsme spolu začali mluvit, procházeli jsme se spolu po městě a pak jsme si sedli na lavičku a on mě chytl za ruku, sice... Nic neřekl, ale i tak. Bože, Aileen, ani nevíš jak jsem šťastná!" Dokončila svůj proslov a usmála se.
Na mé tváři se hromadila krev a v očích slzy. Začala jsem rychle mrkat abych se nerozbrečela přímo tady, před Lil. ,,J-jo... Tak... Tak to je fakt skvělý!" To bylo jediné, co se mi povedlo ze sebe vydat. Snažila jsem se, aby to působilo radostně, a že jí to přeju. V nitru jsem se ale cítila naprosto jinak. Opuštěně. Jako bych tu byla sama, zrazená, s kamarádkou, která mi působí bolest a přitom si myslí že sdílím její radostné pocity a s mužem, kterého nejspíše miluju a i přesto odmítám. Jenže ten muž to odmítání přijal a radši jde dál a dává šanci někomu jinému, lepšímu, než aby čekal na mě, což je mizivá šance že se mě dočká.
Slzy jsem měla naprosto na krajíčku, proto jsem se raději otočila. Jak jsem se takhle přemýšlela, nevím co chci. Odmítám Stevena a i přesto mu nepřeju mít někoho jiného. Je to nepochopitelné, a sobecké. ,,Ail, děje se něco?" Zvážněla Lil, poznala jsem v jejím hlase nejistotu a strach. Myslela to vážně. Opravdu se o mě bála.
,,Ne, nic se neděje."
Vypadalo to, že se chce dát k odchodu, když ještě dodala: ,,Dobře... Já jdu za holkama, tak kdyžtak přijď za náma." Pak už jsem uslyšela jen vzdalující se kroky.
Otřela jsem si oči, nadechla se a rozhodla, že za něma půjdu, než Lil začne mít zase nějaké, zbytečné podezření.
Vešla jsem do obývacího pokoje, a všechno bylo tak, jak jsem čekala.. Nakonec zvítězilo MTV, na které se stejně nikdo nekoukal. Lil, Gabrienne i Yasmine seděly na chlupatém šedém koberci u malého, skleněného stolku.
Překročila jsem práh, a všechny dívky upřely oči na mě, což jsem taky očekávala.
,,Eh.. Ahoj" pozdravila jsem poněkud nejistě. Yasmine se poté obrátila zase ke stolu, a prohlížela si své, nově nalakované nehty.
,,Ahoj Ail!" křikla radostně Gabrienne.
Na odpověď jsem se pouze usmála.
,,Pojď si sednout k nám. Zrovna probíráme nejhezčí kluky na škole." Zachichotala se Lil.
,,To musí bejt žhavá debata." Odpověděla jsem docela upřímně.
,,To víš, že jo..." Ozvala se konečně Yasmine. Páni. Já myslela, že ta snad ani nepromluví.
Opět jsem se usmála, těch úsměvu dneska očividně rozdám ještě hodně, aniž bych to myslela vážně. Přisedla jsem k nim, a částečně jejich velmi žhavou diskuzi nevnímala. Byla jsem natolik zamyšlená, že jsem si ani neuvědomila, co se právě děje. Lil na mě pořád něco křičela. No, tak to přeháním. Zkrátka, něco na mě mluvila, a já ani nevím co. Zamrkala jsem a podívala se na všechny.
,,Děje se něco?" Zeptala jsem se nepřítomně.
,,No jasně, ty nevnímavko. Zrovna jsem se tě ptala, kdo je podle tebe na celý škole nejvíc sexy," obrátila Lil oči vsloup.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 EW* EW* | Web | 16. srpna 2011 v 20:31 | Reagovat

Můžu tě poprosit o hlas http://mileycyrus-hannahmontana.blog.cz/1108/1-kolo-sonc#pridat-komentar pro Emmu Watson? =) předem díky =)

2 Kestrin Coledrige Kestrin Coledrige | Web | 16. srpna 2011 v 20:34 | Reagovat

zůčasní se Miss, vyhraješ skvělé ceny ;)
http://karinka28.blog.cz/1108/prihlaska-na-soutez-miss-blogu-2011

3 Sabí ;) Sabí ;) | Web | 16. srpna 2011 v 20:47 | Reagovat

Tak to je dokonalé, těším se co Ail odpoví!:P♥♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama