Your Story - Začínáme

13. července 2011 v 20:39 | Tezzie |  Soutěž - YS


Soutěž je tady, přesně jak jsem slíbila:). A teď k tomu, o čem vážně má soutěž je? Jde o to, že vy ,,doplníte text", který já tady napíšu a poté vyberu nejlepšího z vás a udělám mu diplom a dám do menu reklamu na týden. Bude celkem... ještě nevím kolik kol, ale váš příběh bude pochopitelně na pokračování. Každý, kdo se zůčastní všech kol dostane u mě v menu reklamu na jedenáct dní.
Po ukončení všech kol nastane vyhodnocení soutěže a já z vás vyberu tři nejlepší - nejaktivnější, s nejlepšími výtvory.
1. místoDiplom, reklama na měsíc, jmenovka, oddělovač do článků
2. místo Reklama na tři týdny, diplom, jmenovka
3. místoDiplom, reklama na dva týdny

Pod článkem bude zadání kola


_______________________________________________________

(Jméno) nervózně přešlapoval/a po pokoji, a chvilkama nahlížel/a do okna, jestli (váš text).
Bylo to strašné. Pořád ji matka držela doma, a to pouze z toho důvodu, aby (váš text). Jo, jasně, chápal/a ji. Jenže je snad normální v těch vedrech sedět doma celý prázdniny? A nevidět se ani s kámošema? Ne, uznal/a že tohle normální není.
(Váš text)
,,A ty si myslíš, že by tohle šlo? (Váš text)" Na (Jméno) tváři se objevil pokřivený úsměv. Možná měl/a pravdu, pomyslel/a si (Jméno). Nic nebylo takové jako dřív a oba dva/obě dvě to věděli/ly zcela jistě. (Vás text)
(Váš text)
(Váš text)

_______________________________________________________

Tak, možná už chápete, oč jde. Na místa kde je ,,(váš text)" nebo něco podobného doplníte to, co chci, ale podle vašich představ. Myslím, že zde toho nemusím moc vysvětlovat. Jo, a dole je dvakrát (Vás text) za sebou. Je to kvůli odstavcům. Oba dva jsou jiný odstavec. Samostatné VT (váš text) uprostřed svým způsobem vždy znamená nový odstavec. No, však to jde poznat. Když je ale VT za odstavcem, co jsem už napsala já, tak pokračujete s odstavcem.
Nepište mi do komentářů, že to nejde, nebo, že nevíte co napsat. Když vám to nejde, a jste s prominutím takoví blbci, že nevíte, tak ani nepište. Pokud máte ale nějaké, rozumné otázky tak se ptejte. A rovnou mi posílejte do komentářů vaše práce. Toto kolo budu vyhodnocovat ve čtvrtek, a rovnou ve druhém kole přidám vaši práci, na kterou ostatní budou vymýšlet pokračování, no, samozřejmě i vy. Takže, pusťte se do práce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 muffinkacrazy muffinkacrazy | Web | 23. července 2011 v 12:06 | Reagovat

Krásný blog:o)

2 about-petrushka about-petrushka | Web | 12. srpna 2011 v 16:55 | Reagovat

WoW,dobrý ale na mě moc těžký :D

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama