Aileen - Kapitola 6. - Část 2.

8. července 2011 v 13:59 | Tezzie |  AileenMožná že ale teta usla a na jejím klíně i Gustav a právě oba dva sedí na houpacím křesle u televize. Hned po vstupní hale obývák následoval, a tam byla televize, houpací křeslo a určitě i teta Marie a její kocour.
Vstoupila jsem do obýváku, a scéna tady byla poněkud jiná, než jsem očekávala. Marie seděla na sedačce, držela v rukách pohádkovou knížku. Na houpacím křesle byl stočený v klubíču Gustav a hlasitě oodechoval. Ale byl tu ještě někdo. Vedle tety seděla malá dívka, která nahlížela do tetiné knihy. Bylo to ještě dítě s černými vlasy a světelkujícíma zelenýma očima. Zahleděla jsem se do tváře děvčete, a spatřila... Lil.
,,Babičko, vážně dnes musíme odjet?" Zesmutněla černovláska.
,,Oh, ano, děvče. Říkala jsem ti, že bych zde ráda zůstala, ale nemůžeme jinak," i tetin úsměv náhle pohasl. Porozhlédla se po obýváku, a pak se podívala po místě, kde jsem právě stála já. Chvíli sem jen tak civěla a nakonec se obrátila k Lil, nebo alespoň někokomu, kdo vypadal jako ona, ,,víš, že musíme odjet kvůli..."
A náhle jsem se probudila.
Po mé tváři stékaly kapky potu, já se cítila naprosto vyčerpaně a šíleně mě bolela hlava. Když jsem začala přemýšlet a chtěla si vzpomenout, tak pálivá bolest v mé hlavě byla ještě horší. Vždy jsem si sny pamatovala přesně, jako bych tam doopravdy byla, ale dnes to bylo jiné. Nemohla jsem si vzpomenout na jediný okamžik, jediný úsek. Prostě nic. Posadila se, a vlastníma rukama se opřela o postel.
Všechny postele byly prázdné, kromě mojí, a Dallii. Dall ještě spala a hlasitě oddechovala. Yasmine a Gabrienne pravděpodobně budou už nějakou chvíli vzhůru, jelikož jsem slyšela, jak se dohadují, co si pustí v televizi. Jestli MTV, nebo T-music Chart, který právě dávají v Óčku.
Vstala jsem a rozespale přešla do koupelny. Vlasy vypadaly vcelku k světu, jenomže pod očima se mi tvořily velké fialové kruhy. Ještě pořád jsem na sobě měla ten červenej hadr, a tak jsem zavřela do koupelny dveře a zamkla. Svlékla jsem si všechny věci, co jsem na sobě měla, přešla do sprchy, kde jsem si pustila teplou vodu a bylo poněkud uklidňující jak mi po celém těle stékají horké kapky. Pod proudem vody se úžasně přemýšlelo a dokonce i bolest hlavy ustoupila. Opět jsem zkusila přimět se vzpomenout si na ten sen, ale dřív, než jsem to zkusila, bolest udeřila znova, proto jsem raději přestala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Linsy Linsy | Web | 8. července 2011 v 14:03 | Reagovat

Ahoj, prepáč mi za reklamu ale mohla by si prosím hlasovať pre mňa na blogu: http://superdeltani.blog.cz/1107/soutez-2-kolo#komentare ? Ak áno som veľmi rada.

2 ---►Sabí◄-- ---►Sabí◄-- | Web | 8. července 2011 v 19:25 | Reagovat

Dokonalé ;))* těším se na další díl♥♥♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama