Aileen - Kapitola 5. - Část 2.

7. července 2011 v 0:09 | Tezzie |  Aileen

,,Lil..."
,,Gabrienne, nech mě bejt. Co když je na tom nějak psychicky špatně?!"
,,Já bych řekla, že na tom jsi psychicky špatně spíš ty, ne Aileen. Ona měla pouze noční můru."
,,Ty se v tom nějak vyznáš."
Pomalu jsem otevřela oči, a spatřila Lil s Gabrienne jak sedí na mé posteli, a hledí na mě. Celou dobu byly ony ty dvě osoby, které se hádaly. A já si uvědomila, že všechno to byl sen. Vlastně, ani nevím, co byl sen a co byl realita. To. že se stal Steven Craigaferem byl sen určitě, ale co to, že jsem se v noci tajně vyplížila z koleje? To byl taky sen?
Když jsem se posadila, tak jsem si všimla že na sobě mám ty červené šaty. Aha. Takže to v noci nebyl sen.
,,Jsem v pořádku." Řekla jsem suše.
,,Ail?" Podivila se Gabri.
,,Hmm?" Zamumlala jsem.
,,Proč máš na sobě svý červený šaty?" Lil po mě střelila pohled, pravděpodobně se jí to taky zdálo divné, ale byla potichu. Právě teď mě ze všech okamžiků udivovala nejvíce. Vždy, kdy bych si myslela, že bude něco říkat, tak mlčela, a když jsem si přála ať mlčí, tak mluvila jako by četla dlouhý článek do novin. Otočila se ke mě zády, a svým způsobem seděla na kraji postele.
Zprvu jsem měla v plánu odpovědět Gabrienne, ale když jsem nyní takhle viděla skrčenou křehkou a bezmocnou Lil, tak mi bylo do pláče. ,,Lil," nádech, výdech, nádech, ,,jsi v pořádku?" Zeptala jsem opatrně a kamarádsky ji objala jednou rukou.
,,Ne!" Vykřikla. Ohlédla jsem se, Lil pravděpodobně vložila do svého hlasu tolik síly, že vzbudila Yasmi i Dall.
,,Co se děje?" Zamumlala Dallia rozespale.
,,Liliano!" Rozčílila se Yasmine. Všechny jsme věděly, že Lil nemá ráda když ji někdo takhle oslovuje, protože Liliana není Lilino křestní jméno, jen mu je vcelku podobné.
,,A víte co? Já tady končím! Končím tady!" Rozeřvala se Černovláska s mikádem, a začaly se jí do očí hrnout slzy. ,,Tohle byla poslední kapka! Poslední!" Ani jsem si nevšimla, že Lil už je v džínách a tričku. Sebrala si kapelku, a práskla za sebou vchodovými dveřmi.
,,Hmmmm... Tak to bylo krásný probuzení po ránu. Jenom by mě zajímalo, čím jste ji vy dvě tak rozčílily." Řekla suše Dallia a posadila se. Místo jejich dlouhých a krásných vlasů jí teď zdobilo tvář vrabčí hnízdo, a to doslova.
,,J-já... nevím, neřekly jsme nic." Vlastně, byla to pravda. Nevzpomínám si na nic, co bych řekla špatně.
,,Tak to bude zlý, to se stává málokdy že Lilianka chytne hysterickej záchvat." Rozesmála se Yasmine a k ní se přidaly i ostatní. ,,Ale teď mě nechte být, ještě jdu spát." Zabořila hlavu do polštáře, a zavřela oči.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lindííí Lindííí | Web | 7. července 2011 v 0:13 | Reagovat

Užasný!..okamžitě ukládám tvůj blog do záložek a budu číst dál!! <3

2 ---►Sabí◄-- ---►Sabí◄-- | Web | 7. července 2011 v 9:30 | Reagovat

Dokonalé!♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama