Aileen - Kapitola 3. - Část 1.

6. července 2011 v 20:59 | Tezzie |  AileenŠkola rychle uběhla, a já se rozhodla že přecijenom se za Stevenem stavím. Když jsem vstoupila do malé kavárny, se pěti malými kulatými stoly, tak už Steven seděl u jednoho z nich. Přisedla jsem si k němu.
,,Takže, jsem tady."
,,Ahoj princezno." Usmál se a pohrával si s papírovým ubrouskem.
,,K čemu nám je tady kavárna?" Zeptala jsem se. Steven pustil ubrousek a zaměřil svůj pohled na mě.
,,Protože zde žijou i lidé. Ti, kteří o naší existenci ví. Většinou jsou ti lidé, kteří nechtěji být lidmi, a přidat se k našemu druhu. Bohužel to nejde. Neumíme lidi přeměnit na Selissy, to umí pouze Craigaferové, ale nabídli jsme jim, že zde můžou bydlet, jenže jenom na vyhrazených místech a ve vyhrazených místech a aprtmá pro lidi." Řekl, a přitom na mě upřeně hleděl.
,,Jak je dokážou přeměnit?" Tohle byla jedna z mála věcí, které mi nyní vrtaly hlavou. Proč a Jak - mé nejoblíbenější slova, protože je používám nejčastěji.
,,Pomocí Černé magie." Odpověděl. To mě nenapadlo, že by k tomu mohli použít Černou magii, ale když se první Craigafer upsal démonovi, tak se vlastně ani nedivím.
,,Aha." Řekla jsem. ,,Proč jsem tady?" To byla další z věcí, které mě zajímaly.
,,Protože si s Tebou chci promluvit." Nuceně se usmál - neupřímným úsměvem.
,,To mě napadlo. Přejdi prosím k věci. O čem si chceš promluvit?" Byla jsem už docela netrpělivá, a nervózní.
,,O ničem konkrétním. Rád bych se tě zeptal jak se ti tu líbí. Zvykla jsis rychle? Víš jak, musí to být šok. Noví přátelé, nová škola. Jiný svět. Dozvědění se, že jsi jiná. Jen jsem se tě chtěl zeptat, zda toho na tebe teď není moc?" Zeptal se se zájmem, a usmíval se. Zasáhla mě vlna zklamání. Kvůli tomu, aby se dozvěděl jak se mám mě nemusel pozývat do kavárny

_______________________________________________________________________

Pokud bude více jak 4 komentáře (které nezahrnují reklamy) tak přidám ještě dnes druhou část.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama