Aileen - Kapitola 2. - Část 2.

6. července 2011 v 12:09 | Tezzie |  Aileen
,,Neměj o mě starost."
,,Dobře, ale příště si dávej pozor."
Znovu jsem se zahleděla do jeho tváře. Byl krásný.
Bylo mezi námi napětí. Oba dva jsme mlčeli, a hleděli do očí toho druhého. Když náhle tu krásnou chvilku přerušil on. ,,Máš dneska odpoledne čas?" Souhlasně jsem přikývla. ,,Jdi prosím po škole do malé kavárny poblíž penzionu, který je u školy. Budu tam na tebe čekat."
Usmála jsem se. Docela by mě zajímalo, co po mě potřebuje. ,,Dobře, budu tam."
,,Tak jo, měj se hezky princezno, já musím jít." Rozloučil se a poté odešel, docela mi to připomínalo tu scénu, jak jsem se zde ocitla poprvé. On mě nechal stát před školou a odešel.
Opět jsem se začala nudit, a sledovala dění v tělocvičně. Moc lidí jsem tu neznala. Jenom pár kluků ze třídy, a poté zde ještě byla Lil, která už nyní nebojovala s Jeremym, ale šla zrychleným krokem ke mě. Přisedla si. ,,Co říkal Steven?" Zeptala se zvědavě. Tónem, jako by byl Steven idol všech nynějších puberťaček a ona chtěla vědět nejnovější drby.
,,Proč Tě to tak zajímá?" Bylo téměř udivující, jak Lil chce stále o Stevenovi vědět, a každého, kdo s ním mluví se ptá co říkal.
,,Ty to nevíš? Já myslela že ano." Udivila se, a prohodila oči v sloup. Co bych měla vědět? Líbí se jí snad? Nebo zde je i něco dalšího?
,,Hele, ne. Nevím vůbec nic. Tak povídej." Usmála jsem se na ni. Když jsem se tak zamyslela, tak můj úsměv nebyl naprosto upřímný.
,,Už rok se mi líbí, a snažím se ho získat. Divím se, že ti holky nic neřekly." Mé srdce se opět rozbušilo, a zalila mě vlna potu a zároveň strachu. Mé tělo jako by zkamenělo. Mé úvahy byly správné. Tolik jsem doufala, že Lil chce prostě jen vědět nové drby.
,,Aha." To bylo možná jediné, co jsem ze sebe dokázala vydat. Byla jsem naprosto v šoku. Nikdy bych Lil nechtěla ublížit. Vím totiž, že i přesto, že se se Stevem vůbec neznám, tak mezi námi něco je. On to věděl taky, věděli jsme to oba, ale ani jeden z nás se o tom nezmiňoval.
,,Děje se něco?" Lil vypadala docela vystrašeně, ale ne z důvodu, že by si myslela že mi vadí že se jí Steven líbí, naštěstí.
,,Ne, nic se neděje." Nuceně jsem se usmála.
,,Tak dobře."
Náhle jsem uslyšela Jeremyho, jak volá Lil, asi už měla přestávku dost dlouhou, a musela jít pokračovat v nácviku.
,,Jo, jasně, už jdu." Zamumlala si pro sebe a šla cvičit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sell* Sell* | Web | 6. července 2011 v 12:12 | Reagovat

hezký dess :)

2 ---►Sabí◄-- ---►Sabí◄-- | Web | 6. července 2011 v 21:51 | Reagovat

To je úžasné ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama