Červenec 2011

Klávesnice mi je náhle na míle daleko...

25. července 2011 v 12:59 Vylévám si srdíčko, aneb co mě napadne
Jo, po dlouhý době jsem dneska usedla k internetu, a myslela, že něco napíšu. Jen tak jsem koukala do monitoru na logo ,,Facebook", a náhle se v moji, ještě poněkud malé hlavě zrodil nápad. Jen mi chybělo mou myšlenku zrealizovat a abych řekla pravdu, neměla jsem k tomu daleko. Otevřela jsem si Word a začala psát. Vážně jsem měla slova na jazyku a veděla jsem, že se mi to podaří. Začala jsem psát, a když jsem pak koukla na těch pár řádků co jsem napsala, nestačila jsem se divit, a přišlo mi to strašné. Je to divné. Nevím, možná prostě přeháním, protože stejný pocit jsem i měla když jsem si přečetla Aileen, o které jsem si ještě nedávno myslela, že je docela dobrá. Doufám, že se mi snad co nejdříve mé sebevědomí, nebo případně, nápady a slova vrátí. Co více k tomu dodat.
Jasně, a ještě něco; omlouvám se, že jsem se tak, vážně dlouhou dobu neozvala, ale neměla jsem náladu.

Your Story - Začínáme

13. července 2011 v 20:39 | Tezzie |  Soutěž - YS


Soutěž je tady, přesně jak jsem slíbila:). A teď k tomu, o čem vážně má soutěž je? Jde o to, že vy ,,doplníte text", který já tady napíšu a poté vyberu nejlepšího z vás a udělám mu diplom a dám do menu reklamu na týden. Bude celkem... ještě nevím kolik kol, ale váš příběh bude pochopitelně na pokračování. Každý, kdo se zůčastní všech kol dostane u mě v menu reklamu na jedenáct dní.
Po ukončení všech kol nastane vyhodnocení soutěže a já z vás vyberu tři nejlepší - nejaktivnější, s nejlepšími výtvory.
1. místoDiplom, reklama na měsíc, jmenovka, oddělovač do článků
2. místo Reklama na tři týdny, diplom, jmenovka
3. místoDiplom, reklama na dva týdny

Pod článkem bude zadání kola

Nová soutěž

12. července 2011 v 0:19 | Tezzie |  Soutěž - YSNo, připravuju novou, a na tomto blogu první soutěž. Vlastně, už mám všechno promyšlené, jen jsem ještě dneska dělala v Photoshopu měnší úvodku k soutěži.
Oč jde? Jak už můžete vyčíst z názvu, jde o příběh. O váš příběh. Měli by jste mít alespoň malé zkušenosti se psaním, jinak nic po vás nežádám. No, to je všechno co vám zatím prozradím.
A teď k otázkám: Uvítali by jste tu novou soutěž? Zkusíte to? Jaký máte z nové soutěže pocit? Odpovědi pište do komentářů. Pokud možno, zítra zveřejním první zahajovací kolo plus vše o soutěži. Máte se na co těšit.

Ostatní

11. července 2011 v 22:56 | Tezzie
Tady do této rubriky nejčastěji nacpu to, co se jinam nevlezlo. Soutěže, Grafiku, a další blbůstky...(Ještě sama nevím, co sem dám. Rubriky budu přidávat příležitostně)


Recenze

Moje nálada, a stejně i tak citlivost klesají... ke dnu.

11. července 2011 v 22:19 | Tez |  Vylévám si srdíčko, aneb co mě napadne


Poslední dobou, nebo spíš dneska mám nějakou špatnou náladu. Neustále si na mě někdo vylívá vztek, pořád ze mě někdo dělá idiota a hraje si semnou jak s hadrovou panenkou. Celej internetovej svět mě už přestává bavit. Všechno jsem tolerovala. Neřešila jsem, když si ze mě někdo dělal srandu, když mi někdo dal hroznou přezdívku a pak ji rozhlašoval. Říkala jsem si ,,Vždyť je to sranda, je to jen vtip.". Jenže mě už tohle nebaví. Snášet tyhle, naprosto debilní vtipy i posměchy. Mám smysl pro humor, to jo, jenže nechat se ponižovávat, to už fakt ne.
A jako by toho nebylo málo, odnesla to nejem má nálada, ale i citlivost (Nebo jsem fakt taková citlivka, že se rozbrečím už i u Harryho Pottera?). Každopádně, měla bych se vzpamatovat, protože poslední dobou jsem vzteklá, už i na ty, kteří za mou náladu, ani nic jinéh nemůžou. Zítra jedu k babičce na chatu, tak se těším, budu se mít dobře, a snad se moje nálada spraví.:)

Nevíte co dělat, když mi v DivX Plus Player nejede zvuk?

10. července 2011 v 13:09 | Tezzie
Tohle se sice sem moc nehodí, ale potřebuju poradit. Neznáze nějaký dodatek nebo tak něco do DivX Plus Player aby mi jel zvuk? Když si stáhnu filmy z uloz.zo (např) tak mi nejede zvuk a objeví se mi vždy nějaká tabulka. Málokteré filmy, které si stáhnu mám se zvukem. Prosím, poraďte co mám dělat, případně, co si k tomu mám stáhnout.


Můj oficiální FanClub

7. července 2011 v 16:59 | Tezzie


Tohle je můj oficiální FanClub, přímo zde, na blogu. Přihlášení je jednoduché, nezáleží o čem je vás blog. Hlavní je to, aby jste komentovali, takžé...

PODMÍNKY: Komentovat alespoň jednou týdně. Žádné ,,Obíhám" nebo něco podobnýho, ani ,,krásnej dess". Tohle je FanClub, a je to o tom, že vy chcete v něm být protože vás to na mém blogu baví, ne proto, že by jste chtěli zářit v mém seznamu. Pokud neokomentujete jednou za sedm dnů, a nenapíšete mi předtím upozornění, že nebude komentovat (a samozřejmě důvod) tak vás ze seznamu odebírám.

Tento formulář vyplňte do komentářů, pokud máte zájem a myslíte to vážně:
1) Přezdívka
2) Věk
3) Adresa blogu

FanClub:

Aileen - Kapitola 6. - Část 1.

7. července 2011 v 10:29 | Tezzie |  Aileen


No, zrovna tahle celá kapitola mi dala hodně práce. Začala jsem ji psát včera, venku, a dopisovala dneska, a abych řekla pravdu, šlo mi to težce, páč jsem zrovna šestou kapitolu neměla vymyšlenou a nevěděla co napsat. Právě píšu sedmičku, a ta už je o něco lehčí. Každopádně, ucením vaše komentáře i hlasy v anketě, a pokud budete chtít, tak přidám ještě druhou část a sedmou kapitolu.